1 Maj, 2012

Dr. Rexhep Ismajli, në Jordani mbrojti disertacionin e doktoraturës

Dr. Rexhep Ismajli, në Jordani mbrojti disertacionin e doktoraturës

Postuar me: 1 Maj, 2012 | 16:14
Ditë më parë, përkatësishtë më 26 prill 2012, në Univerzitetin Botëror të Shkencave Islame në Aman të Jordanisë, dega e Akaidit dhe Filozofisë islame, Dr. Rexhep Hamdi Ismajli, e mbrojti me sukses disertacionin e doktoraturës, me temë: “Aspektet etike të besimit në suren El-Isra”, para Komisionit në përbërje: Prof. Dr. Abdelmaksut Hamid Abdelmaksut – mentor, [...]
HAPSIRE REKLAMUESE

Nese nuk i keni lexuar

Arhivi i artikujve

Maj 2012
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
« Apr   Jun »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031